Країни, що розвиваються, скоротять випуск єврооблігацій до п'ятирічного мінімуму - JPMorgan Chase

29 грудня 2015, 16:37
У 2016 році обсяг євробондів, випущених у emerging markers (країни, що розвиваються), може скоротитися на 9% після падіння на 29% в 2015 році і оновити мінімум за п'ять років, прогнозують експерти JPMorgan Chase

HSBC Holdings також вважає, що багато потенційні позичальники з emerging markets не стануть виходити на борговий ринок через низькі ціни на сировину і несприятливу геополітичну ситуацію, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на агентство Bloomberg.

Відео дня

За оцінками аналітиків JPMorgan Chase, обсяг випущених в emerging markets євробондів у поточному році становить $334 млрд.

Серед негативних факторів зниження обсягів випуску єврооблігацій експерти називають уповільнення зростання економіки Китаю, рецесію в Росії і Бразилії, негативний вплив низьких цін на сировину на економіку ПАР і погіршення ситуації з безпекою в Туреччині.

Нагадаємо, раніше газета Financial Times написала, що вкладення в державні облігації України, Росії та Греції в цьому році виявилися найбільш вигідними для інвесторів.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X