Tesla скорочує зарплати на 30% і відправляє співробітників у відпустки

8 квітня 2020, 12:21
У компанії скорочують зарплати менеджерам і робочим до червня, а деяких співробітників відправляють у неоплачувані відпустки до 4 травня.

Виробник електрокарів Tesla зупиняє виробництво на своїх заводах в США до 4 травня і скорочує зарплати співробітникам, пише TechCrunch.

До червня цього року віце-президентам компанії скоротять зарплату на 30%, директорам на 20%, а робочим на 10%. Співробітників, які не можуть працювати віддалено, і чиї посади не є критично важливими, компанія відправить у відпустку за свій рахунок.

Відео дня

«Зараз ми виконуємо мінімальну кількість операцій, але сподіваємося повністю відновити виробництво 4 травня», - зазначила глава відділу кадрів Tesla Валері Уоркман.

Співробітники, яких відправлять в неоплачувану відпустку залишаться в штаті компанії, однак не отримуватимуть матеріальну компенсацію від Tesla. У компанії підкреслили, що ці працівники можуть звернутися за допомогою з безробіття.

Раніше гендиректор Tesla Ілон Маск скептично ставився до пандемії коронавірусу і не хотів закривати завод компанії в Каліфорнії.

Нагадаємо, що через коронавируса кількість безробітних в США зросла до 10 млн за останні тижні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X