Корейці готові запровадити електронний квиток в Києві за свої гроші

17 березня 2017, 15:08
460
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Корейська компанія готова впровадити електронний квиток в Києві

Компанія Korea Smart Card Company готова інвестувати від 500 до 700 мільйонів гривень для впровадження електронного квитка у громадському транспорті в Києві

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник мера Києва Ілля Сагайдак.

"Компанія Korea Smart Card Company, яка вже реалізувала систему електронного квитка в таких містах як Сеул, Куала Лумпур, Сингапур, Абу Дабі та ін, з початку року пропонує Києву підписати меморандум, щоб в місячний термін розробити ТЕО та впровадити пілотний проект (при цьому, все це за кошт компанії). Що важливо, компанія заявила про потенційну можливість інвестувати в проект від 500 до 700 млн грн", - пише Сагайдак.

Він зазначив, що за графіком корейська компанія до кінця травня може зробити пілотний проект на одному з столичних маршрутів (попередньо 114), а вже до кінця року впровадити Е-квиток в усьому комунальному транспорті. В свою чергу до кінця наступного року електронний квиток зможе бути впроваджений в метро та для приватних перевізників.

"Тобто, завдяки цій компанії, всього лише за два роки, столиця відійшла би від готівкового розрахунку та створила б зручні умови для всіх пасажирів", - вважає Сагайдак.

Крім того, він зазначив, що Е-квиток вже готові впроваджувати найближчим часом у Львові, Вінниці, Ужгороді, Миколаєві і Дніпрі. Львівська влада вже підписала меморандум з ЄБРР про готовність співпраці в кредитуванні введення електронного квитка.

Раніше повідомлялося, що влада Києва планує у 2017 році впровадити систему оплати проїзду в міському транспорті за допомогою електронного квитка.

Як відомо, закон про впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті (електронний квиток) набуде чинності 7 травня.

Вибір редакції

Lifestyle

Сьогодні, 19:21

article_img
Привіт, Корея! Враження українки від життя в Сеулі
Культура

Сьогодні, 10:29

article_img
Організатори Оскара відмовилися від планів вручити чотири нагороди під час реклами
Політика

Сьогодні, 08:35

article_img
Просвітили наскрізь. Сильні і слабкі сторони шести ключових кандидатів у президенти

Головне

Геополітика

Сьогодні, 01:49

article_img
Трамп підписав пакет законів, який збільшує допомогу Україні майже до $700 млн
Країни

Сьогодні, 09:29

article_img
У Мюллера є докази листування екс-радника Трампа з WikiLeaks про злом пошти демократів
Геополітика

Сьогодні, 16:39

article_img
Канада фінансово допоможе Україні у проведенні чесних президентських виборів – Фріланд