Корейці готові запровадити електронний квиток в Києві за свої гроші

17 березня 2017, 15:08
Компанія Korea Smart Card Company готова інвестувати від 500 до 700 мільйонів гривень для впровадження електронного квитка у громадському транспорті в Києві

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник мера Києва Ілля Сагайдак.

"Компанія Korea Smart Card Company, яка вже реалізувала систему електронного квитка в таких містах як Сеул, Куала Лумпур, Сингапур, Абу Дабі та ін, з початку року пропонує Києву підписати меморандум, щоб в місячний термін розробити ТЕО та впровадити пілотний проект (при цьому, все це за кошт компанії). Що важливо, компанія заявила про потенційну можливість інвестувати в проект від 500 до 700 млн грн", - пише Сагайдак.

Відео дня

Він зазначив, що за графіком корейська компанія до кінця травня може зробити пілотний проект на одному з столичних маршрутів (попередньо 114), а вже до кінця року впровадити Е-квиток в усьому комунальному транспорті. В свою чергу до кінця наступного року електронний квиток зможе бути впроваджений в метро та для приватних перевізників.

"Тобто, завдяки цій компанії, всього лише за два роки, столиця відійшла би від готівкового розрахунку та створила б зручні умови для всіх пасажирів", - вважає Сагайдак.

Крім того, він зазначив, що Е-квиток вже готові впроваджувати найближчим часом у Львові, Вінниці, Ужгороді, Миколаєві і Дніпрі. Львівська влада вже підписала меморандум з ЄБРР про готовність співпраці в кредитуванні введення електронного квитка.

Раніше повідомлялося, що влада Києва планує у 2017 році впровадити систему оплати проїзду в міському транспорті за допомогою електронного квитка.

Як відомо, закон про впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті (електронний квиток) набуде чинності 7 травня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X