Концерн Volkswagen опинився в центрі скандалу з фальсифікацією показників екологічності автомобілів

21 вересня 2015, 11:52
Німецький автогігант Volkswagen AG викрили у підробці результатів тестувань на викиди шкідливих газів в атмосферу

У зв'язку з цим концерну довелося призупинити продаж ряду автомобілів з дизельним двигуном в США, передає Інтерфакс-Україна.

У минулу п'ятницю Агентство з охорони навколишнього середовища США повідомило, що Volkswagen під час тестів використовував програмні засоби для заниження викидів шкідливих речовин порівняно зі звичайними показниками.

Відео дня

Тепер щодо компанії ведеться розслідування, яке може закінчитися відкликанням тисяч автомобілів і штрафами в мільярди доларів.

Звинувачення стосуються близько 500 тисяч автомобілів, проданих у США за останні 7 років, включаючи моделі Audi A3, а також Volkswagen Jetta, Beetle, Golf і Passat.

При цьому низькі викиди газів в атмосферу були одним із центральних пунктів в рекламній кампанії Volkswagen і багато в чому завдяки цьому німецький автовиробник зміг обійти з продажу в США у першому півріччі головного конкурента Toyota Corp.

На минулих вихідних компанія повідомила про початок внутрішнього розслідування, а CEO Мартін Вінтеркорн приніс публічні вибачення у зв'язку з цим скандалом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Volkswagen вийшов на перше місце в світі з продажу авто за перше півріччя.

Показати ще новини
Радіо NV
X