Контракт з Войцехом Балчуном формально продовжено до червня 2019 року - Укрзалізниця

21 червня 2017, 16:29
Контракт з головою правління ПАТ Укрзалізниця Войцехом Балчуном формально продовжено до 9 червня 2019 року, повідомляє прес-служба державного підприємства

За словами директора Укрзалізниці з правових питань Андрія Омельченка, глава підприємства призначається і звільняється з посади виключно Кабінетом міністрів України. Згідно із законодавством, термін повноважень голови правління товариства становить три роки.

Відео дня

Крім того, якщо після закінчення строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений термін.

"Зазначене положення також підтверджується судовою практикою. Йдеться про те, що правила ст. 39-1 КЗпП про продовження строкового договору на невизначений строк поширюються і на випадки, коли після закінчення строку контракту трудові відносини фактично тривають і кожна із сторін не вимагає їх припинення", - сказав Омельченко.

Оскільки, після закінчення 5 червня 2017 року строку контракту з головою правління, трудові відносини фактично тривають і жодна з сторін не поставила вимогу про їх припинення, дія контракту з Балчуном, формально вважається продовженою до 5 червня 2019 року.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян розкритикував діяльність Балчуна на посаді голови Укрзалізниці та заявив, що йому давно треба піти у відставку.

У свою чергу, Балчун підкреслив, що продовження контракту - це бажання обох сторін: його та Кабміну.

Показати ще новини
Радіо NV
X