Кононенко вирішив забрати у братів Суркісів чотири обленерго - ЗМІ

10 листопада 2017, 10:47
Брати Ігор і Григорій Суркіси втратять контроль над Миколаїв-, Харків, Хмельницьк- і Черкасиобленерго

Про це повідомляється у статті ЕП.

Видання повідомляє, що ці підприємства тепер будуть безпосередньо підпорядковуватися команді найближчого соратника президента і заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенко.

Відео дня

"Була зустріч Ігоря Кононенко з Григорієм Суркісом. Домовилися, що у Суркіса залишиться тільки Запоріжжя-, а решта (Харків-, Хмельницьк, Черкаси- і Ніколаевобленерго- ред.) Відходять Кононенко", - розповіло джерело ЕП, яке мав відношення до Енергомережі.

При цьому, у статті йдеться, що зберегти кураторство над запорізьким обленерго братам допоможуть два факти.

"Перший. Брати - найбільші міноритарні бенефіціари. Їх кіпрській фірмі Lex Perfecta Limited належить 26% статутного фонду Запоріжжяобленерго. Другий. Запоріжжяобленерго найбільше постраждало від співпраці зі скандальною Енергомережей, яка готується до самоліквідації. З 2 млрд грн більше 900 млн грн було виведено саме з цієї компанії ", - пише автор.

Також наголошується, що самоліквідація Енергомережі веде до списання 2 млрд грн, які були незаконно виведені з державних обленерго на користь компанії.

Раніше повідомлялося, що брати Григорій та Ігор Суркіси ведуть переговори про продаж акцій своїх енергодістрібуціонних компаній Тернопільобленерго, Прикарпаттяобленерго і Львівобленерго найближчому оточенню президента України Петра Порошенка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X