Конкуренту Roshen дозволили судитися за право на Київський торт - ЗМІ

31 липня 2018, 08:22

Верховний суд відновив строк касаційного оскарження компанією Белларія рішення Госпсуду Києва та постанови Київського апеляційного суду щодо права випуску Київського торта.

Про це йдеться у рішенні Верховного суду від 25 липня 2018 року, передає liga.net.

Відзначається, що суд ухвалив відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою компанії Белларія.

Відео дня

Нагадаємо, що раніше АМКУ оштрафував компанію Київхліб на 219 тис. грн за використання оформлення для торта Казковий ключик, яке, на думку відомства, схоже на оформлення упаковки торта Золотий ключик виробництва дочірнього підприємства Кондитерська корпорація Roshen.

Крім того, суд також заборонив Київхлібу виробляти торти Золотий ключик в упаковці, яка повністю або частково копіює упаковку "рошенівських" тортів.

Пізніше Рошен звернувся до Господарського суду Києва з позовом про порушення гіпермаркетом Ашан Україна, а також виробником Белларія права інтелектуальної власності під час випуску продукції під торговою маркою Київський торт. Суд постановив знищити й ці упаковки.

У корпорації також заявили, що право на маркування тортів знаком Київський торт на території України належить виключно корпорації.

22 червня стало відомо, що Антимонопольний комітет оштрафував компанію Київський БКК на 326,1 тис. грн за використання упаковки, схожої по оформленню на упаковку дочірнього підприємства Кондитерська корпорація Roshen.

26 червня стало відомо, що Київхліб подав позов проти Roshen через Київський торт.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X