Конкурент Порошенка отримає кредит на $25 млн

19 липня 2017, 18:10
Лідер локального цукрового ринку, Астарта Віктора Іванчика, спрямує ці кошти на фінансування програми енергоефективності в цукровому виробництві компанії

Голландський банк розвитку FMO виділяє агропромхолдингу Астарта кредит на $25 млн, повідомляє компанія.

"Ми раді підтримати своїх довгострокових партнерів на шляху розвитку ефективного виробництва і відповідального використання природних ресурсів", - наводять у повідомленні слова Cьюзана Габорі, директора напрямку агробізнесу FMO. За словами CEO Астарти Віктора Іванчика, нове фінансування від FMO дозволить агрокомпанії продовжити стратегію якісного зростання бізнесу.

Відео дня

Отримані кошти будуть спрямовані на переоснащення цукрових заводів відповідно до сучасних технік і технологій, що дасть можливість компанії вийти на новий рівень продуктивності та енергоефективності.

Крім того, фінансування покриває будівництво комплексу водоочисних споруд у Глобинському промисловому кластері Астарти, до якого належать цукровий і соєпереробний заводи, а також біоенергетичний комплекс. За підтримки FMO вже розроблено технічне обгрунтування станції очистки вод. Завдяки цьому проекту підприємства кластера зможуть скоротити споживання води в середньому на 50%.

На сьогодні Астарта займає близько 25% ринку цукру в Україні. Слідом за нею розташовується концерн Укрпромінвест-Агро президента Петра Порошенка, з часткою трохи більше 12%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X