Конкурент IKEA запланував масштабне розширення бізнесу в Україні

9 серпня 2018, 11:52

Датська мережа магазинів товарів для будинку JYSK планує щорічно відкривати в Україні близько 12 магазинів.

Про це розповів виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця агентству Інтерфакс-Україна.

"Ми в цьому фінроці (1 вересня-2017/31 серпня-2018) відкрили п'ять магазинів і працюємо над відкриттям у серпні ще двох магазинів JYSK в Харкові. У середньому, ми плануємо відкривати по 12 магазинів щорічно. Нам потрібно, умовно, 10 років для того, щоб закрити потреби ринку України. Починаючи з вересня, всі магазини JYSK будуть відкриватися в новому форматі 3.0. усі працюючі магазини протягом шести років також будуть перебудовані", - зазначив він.

Відео дня

Крім того, Іваниця зазначив, що компанія не вивчала, як вплине на її розвиток прихід в Україну шведського рітейлера IKEA, проте досвід роботи JYSK в інших країнах свідчить про те, що вихід європейського конкурента на ринок не мав негативного впливу на динаміку продажів.

"Так, ми багато в чому схожі, наші товарні групи перетинаються, обидві компанії несуть філософію скандинавського стилю. При цьому вихід нашого конкурента може, навпаки, посилити позиції обох компаній на ринку, популяризуючи цілий сегмент в цілому. Україна має величезний потенціал розвитку в сегменті товарів для дому. з огляду на це, мережа JYSK з діючими 40 магазинами може спокійно вирости в три-чотири рази, навіть з урахуванням виходу конкурентів, в тому числі, IKEA , - додав він.

Також він зазначив, що мережа в цьому фінроці продемонструвала зростання оборотів за порівняо з магазинами більш ніж на 30%, виконавши план із запланованого обороту в 1 млрд грн.

Іваниця нагадав, що у 2012 році материнська компанія JYSK викупила всі франчайзингові магазини мережі в Україні та пішла шляхом самостійного розвитку.


Мережа JYSK почала розвиватися в Україні в 2004 році. Станом на 9 серпня 2018 року мережа представлена 40 магазинами в 20 містах, а також інтернет-магазином. На міжнародному ринку мережу JYSK налічує понад 2,6 тис. магазинів у 50 країнах світу, переважно в Європі.


Нагадаємо, раніше JYSK заявляла про плани відкрити в Україні до 12 магазинів до кінця 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X