Кондиціонери Укрзалізниці вийдуть в онлайн

24 травня 2018, 11:34

Укрзалізниця інформуватиме пасажирів про наявність або відсутність кондиціонера у вагоні – на етапі придбання квитків це можна буде перевірити в онлайн-системі.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Тепер у системі онлайн-продажу квитків над зображенням місць з’явилася спеціальна позначка, яка інформує, чи є саме в цьому вагоні кондиціонер. Якщо вона відсутня, значить кондиціонер у цьому вагоні є. Також ця інформація буде вказана і в придбаному квитку.

Відео дня

Нова опція діє для регіональних поїздів і поїздів далекого сполучення.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році Укрзалізниця планує придбати 54 нові пасажирські вагони та провести капітально-відновлювальний ремонт 150 вагонів, які будуть обладнані системами кондиціонування повітря.


Укрзалізниця була перетворена на акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X