Кондитерського гіганта звинуватили у використанні рабів

28 серпня 2015, 18:35
В Каліфорнії (США) місцеві мешканці подали до суду проти кондитерської корпорації Nestle. Вони вважають, що компанія використала у виробництві котячого корму таїландські морепродукти, здобуті рабською працею
Agence France Presse.

Позов був направлений у федеральний суд Лос-Анджелеса колективом покупців котячого корму Fancy Feast. Автори претензії повідомили, що компанії Nestle поставили понад 13 тисяч тонн котячого корму, деякі інгредієнти якого добувалися за допомогою рабської праці.

Відео дня

Постачальником цих інгредієнтів була таїландська компанія Thai Union Frozen Products. Після цього Nestle випустила корм на ринок США під кількома належними їй брендами. Позивачі заявили, що не стали б купувати для своїх улюбленців цей корм, якби знали, що його виробництво пов'язане з рабською працею.

"Приховуючи цей факт від громадськості, Nestle фактично обманом змусила мільйони споживачів підтримувати і заохочувати рабську працю в плавучих в'язницях", - повідомив представник юридичної компанії Hagens Berman Стів Берман.

У позові йдеться, що в Таїланді капітани рибальських човнів купують на судна чоловіків та юнаків з більш бідних сусідніх країн, таких як М'янма і Камбоджа. Після цього вони змушують людей безкоштовно працювати до 20 годин на добу. Якщо капітан незадоволений роботою рабів, він б'є і навіть вбиває чоловіків, підкреслюють автори позову.

Швейцарська компанія Nestle є найбільшим в світі виробника продуктів харчування і напоїв. Корпорація була заснована в 1866 році. Зараз вона контролює 400 заводів у 83 країнах світу, в тому числі в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X