Кондитерського гіганта звинуватили у використанні рабів

28 серпня 2015, 18:35
843
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія поки не реагувала на позов

В Каліфорнії (США) місцеві мешканці подали до суду проти кондитерської корпорації Nestle. Вони вважають, що компанія використала у виробництві котячого корму таїландські морепродукти, здобуті рабською працею
Agence France Presse.

Позов був направлений у федеральний суд Лос-Анджелеса колективом покупців котячого корму Fancy Feast. Автори претензії повідомили, що компанії Nestle поставили понад 13 тисяч тонн котячого корму, деякі інгредієнти якого добувалися за допомогою рабської праці.

Постачальником цих інгредієнтів була таїландська компанія Thai Union Frozen Products. Після цього Nestle випустила корм на ринок США під кількома належними їй брендами. Позивачі заявили, що не стали б купувати для своїх улюбленців цей корм, якби знали, що його виробництво пов'язане з рабською працею.

"Приховуючи цей факт від громадськості, Nestle фактично обманом змусила мільйони споживачів підтримувати і заохочувати рабську працю в плавучих в'язницях", - повідомив представник юридичної компанії Hagens Berman Стів Берман.

У позові йдеться, що в Таїланді капітани рибальських човнів купують на судна чоловіків та юнаків з більш бідних сусідніх країн, таких як М'янма і Камбоджа. Після цього вони змушують людей безкоштовно працювати до 20 годин на добу. Якщо капітан незадоволений роботою рабів, він б'є і навіть вбиває чоловіків, підкреслюють автори позову.

Швейцарська компанія Nestle є найбільшим в світі виробника продуктів харчування і напоїв. Корпорація була заснована в 1866 році. Зараз вона контролює 400 заводів у 83 країнах світу, в тому числі в Україні.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 00:01

article_img
Закон щодо протидії буллінгу набув чинності
Час відповідати

Сьогодні, 10:26

article_img
Треба злитися на всіх політиків. Велике інтерв'ю голови Ощадбанку Андрія Пишного
Країни

Сьогодні, 08:43

article_img
Звести прогрес нанівець. ВООЗ назвала топ-10 загроз здоров’ю людства

Головне

Країни

Сьогодні, 21:45

article_img
У США пройшов найбільший протестний рух - Жіночий марш
Країни

Сьогодні, 15:41

article_img
10-й раунд протестів "жовтих жилетів": поліція Парижа повідомила про арешти
Події

Сьогодні, 08:58

article_img
Стрілянина в прес-клубі Херсона: затримали голову місцевого відділення Соціалістичної партії