«Це досвід». Співвласник Risoil вийшов з проєкту концесії порту Херсон

4 серпня 2021, 17:05

Співвласник Risoil заявив про вихід з проєкту концесії державного майна в порту Херсон. Він висловив надію, що до кінця року переможці конкурсу дійсно отримають можливість управляти портом.

Співвласник групи компаній Risoil Шота Хаджішвілі заявив, що вийшов з проєкту концесії державного майна в морському порту Херсон. Про це він розповів в інтерв'ю Re: Ports.

Відео дня

«Я вийшов з проєкту по Херсону, і ніякого відношення до нього не маю. Група, яка перемогла в концесійному конкурсі, буде продовжувати намагатися це реалізувати», — заявив Хаджішвілі.

Також він висловив надію, що до кінця року переможці конкурсу дійсно отримають можливість управляти портом Херсон для того, щоб завантажити його роботою.

Також співвласник Risoil заявив, що не жалкує про первинне рішення прийняти разом з партнерами участь в пілотному проєкті державно-приватного партнерства в портах.

«Це досвід, ми були перші. Сподіваюся, що він буде успішним, тому що я бачу, як вони підходять до майбутніх інвестицій, як працюють з партнерами, які будуть будувати, відновлювати флот, створювати робочі місця», — уклав Хаджішвілі.

Нагадаємо, що Мінінфраструктури підписало договір про передачу в концесію Херсонського морського порту ще в червні минулого року. Тоді повідомлялося, що компанія Рісоіл-Херсон планує інвестувати в розвиток порту 300 млн грн і ще 18 млн грн — в місцеву інфраструктуру.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X