Кабмін направив півмільярда гривень на погашення боргів перед аграріями

26 травня 2020, 15:35
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На погашення боргів перед аграріями Кабмін виділив 555 млн гривень при загальній сумі заборгованості в 564 млн гривень.

Кабінет міністрів України направив 555 мільйонів гривень на погашення боргу перед аграріями, які придбали техніку і обладнання в жовтні-листопаді 2019 року. Про це з посиланням на міністра економіки Ігоря Петрашко повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Відео дня

За умовами держпрограми, держава частково компенсує аграріям кошти, витрачені на придбання вітчизняної сільгосптехніки. Загальна сума заборгованості перед аграріями становила 564 млн грн. Решта 9 млн грн затвердять до сплати в найближчим часом.

Компенсації від уряду отримають 4 102 аграрія, які за вказаний період отримали 14 756 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 2,7 млрд гривень.

«Для уряду вкрай важливо продовжити фінансування програми з техніки, адже за роки своєї реалізації вона демонструє позитивні економічні ефекти. Так, число виробників сільгосптехніки з належним рівнем локалізації зросла до 4,5 рази, що сприяло розширенню кількості робочих місць мінімум на 5000 тис. », - зазначив Петрашко.

Серед інших позитивних показників програми міністр відзначив зростання інвестицій в машинобудування в області АПК, зростання процентного співвідношення української техніки на локальному ринку і розширення номенклатури української техніки з 792 найменувань у 2017 році до 12,5 тис в 2019 році.

Нагадаємо, що в цьому році Кабмін планує надати фермерам разову безповоротну допомогу за втрачені через посуху посіви.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X