Компанія Ярославського придбала онлайн-магазин одягу

2 лютого 2021, 16:52

Група DCH Олександра Ярославського купила інтернет-магазин одягу LeBoutique.

Група DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського придбала 100% корпоративних прав інтернет-магазину одягу LeBoutique. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Інвестиція в LeBoutique є логічним продовженням стратегії DCH, спрямованої на розвиток онлайн-каналів продажів на додаток до існуючих офлайнових торговим майданчикам », - йдеться в повідомленні DCH.

Відео дня

Також в компанії відзначили, що очікують позитивну синергію онлайн-маркетплейса з банком Кредит Дніпро в частині обробки платежів і продуктів споживчого кредитування для клієнтів LeBoutique.

Фінансовим радником з боку продавців виступила інвестиційно-банківська компанія Soul Partners.

Онлайн-магазин LeBoutique був заснований в 2010 році підприємцями Андрієм Дрогобицький і Романом Онищенко. LeBoutique працює по моделі Flash sales, в 2017 році запустив майданчик Marketplace.

Інвестпортфель DCH включає активи в таких галузях як будівництво і девелопмент. У власність групи входять мережа ТРЦ Караван Megastorе в Києві, Харкові та Дніпрі, готель Kharkiv Palace, ЖК Воздвиженка, страхова компанія ІНГО, ХТЗ, рудник Суха Балка, Дніпровський метзавод, міжнародний аеропорт Харків, регбійний клуб Олімп.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Олександр Ярославський купив частку в страховій компанії Оранта. Влітку минулого року Ярославський став кінцевим бенефіціаром банку Кредит Дніпро.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X