Пов’язана з Коломойським компанія в Клівленді оголосила дефолт

8 грудня 2020, 15:56

Американська компанія Ігоря Коломойського Optima 55 Public Square LLC оголосила дефолт за кредитом на $ 18,5 млн.

Пов'язана з олігархом Ігорем Коломойським американська компанія Optima 55 Public Square оголосила дефолт за боргом у $18,5 млн перед компанією 55 Bridge Lending of Cleveland. Про це пише місцеве видання Cleveland.com.

Відео дня

Основна сума кредиту Optima 55 склала понад $14,5 млн. Також до боргу компанії входять відсотки за позикою і податок на майно, уточнює видання з посиланням на рішення суду загальної юрисдикції округу Кайахога.

Рішення було винесено в ході розслідування федеральною владою справи олігарха Ігоря Коломойського і його соратників. Їх звинувачують у відмиванні десятків мільйонів доларів через нерухомість в США через безліч підприємств під егідою Optima.

Компанія Optima 55 Public Square травні 2018 року одержала позику на офісну вежу в Клівленді. Згідно з судовими документами та податковими звітами округу, пов'язана з українським олігархом компанія не виплатила вчасно $340 тис. податку на нерухомість, $500 тис. основного платежу, що підлягає виплаті в серпні та щомісячні виплати за відсотками з вересня цього року.

Кредитний договір на 55 Public Square підписав Мордехай Корф, якого федеральні повірені впізнали як помічника колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

"Він допомагав купувати та управляти бізнес-імперією українських олігархів в Сполучених Штатах, яка включала феросплавні компанії і холдинги нерухомості в Огайо, Флориді, Кентуккі і Західної Вірджинії", - пише видання з посиланням на судові документи.

У листі Корфу від 16 вересня повірений для кредиторів офісної вежі в Клівленді повідомив, що 55 Public Square «вимагає термінового і великого ремонту, а стан будівлі погіршується».

Optima - це конгломерат компаній в США, інтереси яких знаходяться в сфері нерухомості Клівленда. Зокрема компанії належать будівлі One Cleveland Center і 55 Public Square в центрі міста. Вежа 55 Public Square Building була куплена за $34 млн компанією Optima 55 Public Square, LLC (Делавер) 29 липня 2008 року. Приблизно з 2008 по 2015 роки Optima була одним з найбільших орендодавців в центрі міста.

Нагадаємо, що в серпні цього року співробітники ФБР США влаштували обшук в офісі рієлторської компанії Optima Management Group, розташованому в хмарочосі One Cleveland Center в центрі Клівленда, яка пов'язана з українським олігархом Ігорем Коломойським.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X