Компанія з України будуть керувати рухом вантажівок в США

27 березня 2019, 12:57

Компанія JIT+ відкриє диспетчерський центр в Україні, з якого українські фахівці з логістики будуть керувати рухом вантажівок американської компанії в США

Українська компанія JIT+ у співпраці з американськими партнерами відкриє диспетчерський центр в Україні, з якого українські фахівці з логістики будуть керувати рухом вантажівок американської компанії в США. Про це розповів керівник компанії JIT+ Вадим Бікулов, повідомляє ЦТС.

Відео дня

"Зараз ми з партнерами, у яких більше 400 власних вантажівок, а експедируються вони понад 1000 авто, відкриваємо диспетчерський центр в Україні, - пояснив Бікулов. - Тобто наші логісти будуть вести автомобілі в США. Тим самим ми отримаємо новий досвід, який допоможе нам зрозуміти, з якими проблемами Україна може в подальшому зіткнутися і вже "програмно" підійти до вирішення цих питань".

За його словами, в Україні працюють вже 3 таких логістичних колл-центри. Його проект стане четвертим.

"У логіста в США середня зарплата - $3-4 тис. на місяць. Через це американські компанії все активніше переводять логістичні центри в Україну та інші країни пострадянського простору, де послуги такого фахівця обходяться приблизно до $2 тис. на місяць. Водій з диспетчером спілкуються по телефону, і не має значення, де географічно знаходиться останній. Тому вигідніше утримувати ці колл-центри в Україні, Узбекистані, Білорусі... Головне - це володіння англійською, і є ще проблема з часовими поясами", - пояснив Бікулов.

Також Бікулов заявив, що в питанні діджіталізаціі в сфері вантажних перевезень Україна може дати фору компаніям з ЄС: "Українська логістика також має свої сильні сторони: сучасні IT-інструменти плюс досвід європейських партнерів, який допомагає створити в рази більше ефективну зернову логістику".

Раніше повідомлялося, що американський інвестор купує українського розробника онлайн-казино.

Показати ще новини
Радіо NV
X