Бізнес в українських реаліях. Відверто про ринок освітлення України

13 травня 2019, 11:00
Новини компаній
Олександр Курилко - директор компанії «Green Power Euroelectric GmbH» (Фото:Green Power Euroelectric GmbH)

Олександр Курилко - директор компанії «Green Power Euroelectric GmbH» (Фото:Green Power Euroelectric GmbH)

Багато компаній у першому кварталі нового року підбивають підсумки своєї діяльності за попередній рік. Не винятком є і компанія «Green Power Euroelectric GmbH». Ми поговорили з директором компанії Олександром Курилком про 2018 рік, соціальну відповідальність і плани на 2019 рік.

Відео дня

Про 2018

Це був важкий рік, але й, одночасно, продуктивний. У нас відбулося перезавантаження команди. Це нові, з великим досвідом і новими ідеями люди. Ми стали ще сильнішими й амбітнішими. Наші показники говорять за нас - ми отримали премію "Лідер року 2018". Завжди приємно отримувати винагороди за наші старання.

Новинки і новий напрям

Минулого року ми взяли курс на ринок B2B. Це щось нове для нас. Весь минулий рік розвідували грунт, брали участь у багатьох спеціалізованих виставках: як в Україні, так і за її межами. У нас з'явилася абсолютно нова продукція на ринку України.

Наші показники говорять за нас - ми отримали премію "Лідер року 2018".

Це економічні і потужні LED світильники для промислових приміщень, для всіх видів бізнесу. Ми змогли запропонувати українському бізнесу вигідну пропозицію за українською ціною і німецькою якістю, тому за перші півроку нам вдалося висвітлити вже 52 об'єкти. Серед них: металургійні комбінати, виробничі об'єкти, найбільші теплиці України. Те чим дійсно пишаємося, що продукція змогла підкорити не лише український бізнес, а й іспанський, вже є кілька підприємств, які ми освітлюємо нашою продукцією.

Про екологію

ТМ Eurolamp - світло майбутнього! Ми не тільки займаємося виробництвом екологічно чистої продукції, але також і піклуємося про нашу екологію. Наш офіс, наприклад, розташований у лісі. Нас ще необхідно знайти (сміється). Утилізація вторинної сировини - це вже звична справа для працівників нашої компанії, для нас нормально розподіл сміття, особливо паперу, ви ж уявляєте скільки паперу викидається в офісі щомісяця? Ми це контролюємо і всі відходи розподіляємо і відправляємо на переробку. Також, на постійній основі, займаємося озелененням столиці.

Про соціальну відповідальність

Про таке не прийнято розповідати? Може, але на власному прикладі ми хочемо, щоб все більше і більше компаній допомагали тим, хто потребує допомоги. Чим ми дійсно готові ділиться з громадськістю, так це нашою дружбою з Благодійною організацією Small Heart With Art. Ми допомагаємо хлопцям з їхнім проектом "Школа супергероїв", де в дитячих лікарнях відкриваються навчальні класи. Щоб діти могли вчитися навіть тоді, коли вони перебувають у лікарні і не відставати від шкільної програми і своїх однолітків. Наша допомога полягає в тому, що ми на себе взяли освітлення всіх цих класів. Дійсно приємно за такі соціально-відповідальні благодійні організації.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
Навчальний клас
Фото: Навчальний клас "Школа супергероїв" у відділенні дитячої лікарні "Охматдит"

Про конкурентів

Коли ми починали в 2010 році, на ринку було кілька компаній, які займалися енергозберігальним освітленням. Зараз конкурентна боротьба посилилася. Звісно, кожен з них дає нам стимул рухатися далі і бути кращим щодня. Серед них є недобросовісні компанії, вони пропонують не якісну і дешеву продукцію, вони демпінгують цінами і цим підривають весь ринок освітлення. Звісно, це вибір кожного. Але ми радимо покупцям купувати продукцію виробників, у яких і перевірена якість, і гарантійне обслуговування.

Плани на 2019

Висвітлити кожен будинок продукцією Eurolamp (сміється). Буде багато новинок, як для ринку B2C, так і для B2B. Наш креативний відділ вже розробив стратегію на поточний рік і ведемо переговори з тими проектами, яким потрібна наша допомога. Одне можу сказати точно, стежте за нашими новинами. Ми будемо приємно дивувати.

Показати ще новини
Радіо НВ
X