Компанію Stockman зобов'язали виплатити $900 тис. судових витрат в суперечці за Sky Mall

30 серпня 2016, 19:17
794
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: wikimapia.org

Лондонський міжнародний арбітражний суд прийняв восьме рішення у спорі щодо права власності на акції компанії Assofit Holdings Limited, яка раніше повністю володіла ТРК Sky Mall у Києві

17 серпня 2016 року Лондонський міжнародний арбітражний суд зобов'язав компанію Stockman оплатити Arricano судові витрати

Про це йдеться в прес-релізі компанії Arricano.

"Лондонський міжнародний арбітражний суд у черговому рішенні зобов'язав компанію Stockman Interhold S. A. оплатити Arricano Real Estate Plc витрати, які Arricano Real Estate Plc зазнала у зв'язку з розглядом спору в Лондонському міжнародному арбітражному суді, в розмірі близько $0,9 млн", – повідомляє компанія.

Уточнюється, що це вже восьме рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду між Arricano і Stockman щодо права власності на акції Assofit Holdings Limited, холдингової компанії, яка раніше повністю володіла ТРК Sky Mall у Києві.

У компанії додають, що незважаючи на винесене Лондонським міжнародним арбітражним судом 5 травня 2016 року арбітражне рішення на користь Arricano, компанія Stockman не здійснила і не забезпечила передачу акцій у встановлений для цього строк.

За словами CEO Arricano Михайла Меркулова, історія з ТРК Sky Mall стала наочним прикладом рейдерства і недосконалості судової системи України, яка залишає незахищеним будь-якого інвестора.

"Arricano позбулася частки у ТРК Sky Mall: корпоративні права були виведені на підставні компанії партнера-рейдера всупереч чинним судовим заборонам і рішенням", – сказав Меркулов.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53

Головне

Футбол

Сьогодні, 02:27

article_img
Роналду за 19 млн євро уникнув тюремного ув'язнення
Люди

Сьогодні, 17:54

article_img
Богемна рапсодія. Режисера фільму звинуватили в домаганнях до неповнолітніх
Події

Сьогодні, 14:32

article_img
Патріарху Філарету 90 років. Сім цитат про переломні події його життя