Компанії з США та Чехії зібралися модернізувати авіатехніку на заводі в Одесі

6 серпня 2018, 20:26

Американська Aviastar Invest Corp. і чеська DISTAR CZ as мають намір налагодити промислову кооперацію в галузі модернізації та виробництва авіатехніки в Україні на потужностях держпідприємства Одеський авіаційний завод (ОАЗ).

Про це повідомила прес-служба держконцерну Укроборонпром.

"Держпідприємство Одеський авіаційний завод, разом з американською компанією Aviastar Invest Corp і DISTAR CZ as з Чехії досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також підприємства домовилися створити міжнародний Регіональний сервісний центр для проведення поточного та капітального ремонту літаків та вертольотів, а також для ведення ряду процесів в контексті організації навчання курсантів і пілотів за діючими програмами НАТО.

Деталі домовленостей не розкриваються.

У березні прес-служба Львівської обласної державної адміністрації повідомляла про переговори глави адміністрації Олега Синютки з віце-президентом Aviastar Invest Corp. Inc. Григорієм Шімшірьяном про перспективи організації міжнародного співробітництва зі створення на території України на базі авіаційних підприємств спільного виробництва легких пілотованих та безпілотних літаків вантажопідйомністю до 450 кг, а також середніх багатоцільових вертольотів модельного ряду SW за участю чеської DISTAR і американської South West Florida Aviation Inc.


Американська Aviastar Invest Corp. Inc. (Уіллінгтон, штат Делавер) створена в 2015 році, спеціалізується на фінансовому консалтингу, а також експорті-імпорті легкої авіатехніки і продукції агросектора.


Одеський авіаційний завод - одне з найстаріших авіапідприємств України. Забезпечує в рамках держоборонзамовлення і в інтересах іноземних замовників ремонт і модернізацію літаків L-39, ремонт винищувачів МіГ-21, їх агрегатів і двигунів. Також авіазавод здійснює модернізацію цих літаків, що дозволяє наблизити їх технічні та тактичні характеристики до літаків типу МіГ-29, Су-27, Міраж-2000, F-16. У 2013-2014 роках ОАЗ забезпечив реалізацію контракту на модернізацію МіГ-21 для ВПС Хорватії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X