В Україні побудують великий завод для експорту продукції з кукурудзи

12 вересня 2018, 08:43

Компанія Дакса Бунге Україна побудує у Вінницькій області завод з переробки кукурудзи потужністю 100 тис. тонн на рік.

Про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, передає Укрінформ.

"Ми завершили переговори з відомою американською компанією Бунге, яка в партнерстві з іспанською групою компаній Дакса орієнтовно за рік побудують у Вінницькій області підприємство з переробки кукурудзи на крупу і муку з проектною потужністю 100 тис. тонн на рік. Прогнозовані обсяги інвестицій становлять $14 млн. його побудують в с. Демківка Тростянецького району на площі близько 3 га", - розповів Коровій.

Відео дня

Крім того, він зазначив, що для переробки кукурудзи в борошно потрібно буде вирощувати в регіоні спеціальні насіння. Також необхідно буде працювати з фермерами, щоб ця кукурудза відповідала за потрібне кондицій.

Будівництво підприємства планується почати в четвертому кварталі поточного року, звести виробничі потужності - за 14 місяців і ввести його в експлуатацію в четвертому кварталі 2019 року.

Підприємство буде переробляти 300 тонн кукурудзи в день, або 100 тис. тонн в рік. 80% готової продукції планується реалізовувати на експорт.

Нове підприємство буде мати потужності для зберігання кукурудзи (8,4 тис.тонн), побічних продуктів (900 тонн) і основних продуктів (1 тис. тонн).

Також зазначається, що до складу Дакса Бунге Україна з акціонерним капіталом увійшли дві компанії. Зокрема, група компаній Дакса (Dacsa Maiserial Espanolas, SA) - провідний європейський переробник кукурудзи і рису, який переробляє близько 800 тис. тонн продукції на 6 заводах. Основний офіс компанії розташований в іспанському місті Валенсія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що агрохолдинг Миронівський хлібопродукт візьме участь в будівництві заводу з переробки кукурудзи у Вінницькій області.

Показати ще новини
Радіо НВ
X