Компанії, в керівництві яких більше жінок, випереджають конкурентів за зростанням вартості акцій — Goldman Sachs

15 жовтня 2020, 10:07

Компанії, в яких більше жінок серед топ-менеджерів, історично винагороджували своїх інвесторів більш високою вартістю акцій.

Про це заявили в Goldman Sachs Group, повідомляє Bloomberg.

«Більш-менш в будь-який період після світової фінансової кризи, якщо у компанії більше жінок на керівних посадах (менеджерів або членів ради директорів), це пов'язано з більш високими показниками компанії в порівнянні з галуззю», - відзначили стратеги Goldman Sachs, але додали, що цей зв'язок спостерігається не в усіх галузях. Вони також підкреслили, що академічних досліджень, які б підтверджували наявність такого зв'язку, ще немає.

Відео дня

Аналітики Goldman представили кошик європейських компаній з найбільшою кількістю жінок на всіх рівнях під назвою Womenomics (GSSTWOMN Index). У перелік потрапили LVMH, Swedbank, Nestle і AstraZeneca. За словами стратегів Goldman Sachs, в списку домінують французькі і скандинавські компанії, оскільки у Франції передбачені квоти для членства жінок в радах директорів, а в скандинавському регіоні історично спостерігалася вища участь жінок у робочій силі.

На початку року в Goldman Sachs заявили, що не проводитимуть IPO компаній в раді директорів яких одні білі чоловіки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X