Компанії Новинського відновили газову ліцензію

8 грудня 2017, 14:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державна служба геології та надр України відновила ліцензію на видобуток природного газу компанії Укргазвидобуток, яка належить Вадиму Новинському

Про це йдеться в наказі Держгеонадр №540 від 7 грудня.

Згідно з документом, відомство скасувало попередній наказ від 30 жовтня 2017 року про зупинення дії ліцензії компанії на користування надрами, який був прийнятий за результатами позапланової перевірки, проведеної у вересні поточного року.

Відео дня

Рішення прийнято згідно з ухвалою Окружного адміністративного суду Києва від 23 листопада.


Smart Energy - керуюча компанія в складі групи Smart Holding бізнесмена, депутата Верховної Ради (Опозиційний блок) Вадима Новинського, відповідає за розвиток проектів у сфері видобутку вуглеводнів та альтернативної енергетики.

Укргазвидобуток є одним з постачальників газу до Харкова, займаючи 10% або 300 тис. куб. м на добу в загальному об'ємі. За 10 місяців 2017 року валовий видобуток компанії склав майже 100 млн куб. м газу.


Нагадаємо, що наприкінці вересня 2017 року компанія Smart Energy заявляла про тиск на неї з боку Державної фіскальної служби (ДФС).

Крім того, на початку жовтня був затриманий директор компанії Укргазвидобуток Вадим Мохов.

19 жовтня Держгеослужба призупинила ліцензії на розробку цілої низки газових родовищ компанії Новинського та інших власників.

Відзначимо, що 10 листопада 2017 року представники ДФС з ініціативи Генеральної прокуратури України провели обшуки в газодобувних компаніях групи Smart Energy, в офісі та будинках їх топ-менеджерів.

21 листопада компанія Укргазвидобуток зупинила роботу після отримання листа від Держгеонадр з наказом про припинення дію спецдозволу на користування надрами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X