Компанії Фукса і Кацуба отримали газові родовища у Полтавській області поза конкурсом - ЗМІ

2 листопада 2018, 15:20

Компанії, які пов'язують з Павлом Фуксом і братами Кацуба, отримали ділянки родовищ у Полтавській області без конкурсу.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Йдеться про компанії Еліон інвест, Сенс-Д і Твінс груп, а також компанію Іст Юроп Петролеум, яка раніше називалася Голден Деррік і яку пов'язували з екс-міністром енергетики уряду Януковича-Азарова Едуардом Ставицьким.

Відео дня

"Заяви Еліон інвест і Твінс груп мають однаковий вихідний номер – 007. Ці дві компанії, разом з іще двома компаніями Сенс-Д та Прайс компані, в один день направили документи в Мінекології. І всі вони в один день отримали погодження від Полтавської облради", - йдеться у матеріалі.

Крім того, екземпляри всіх пакетів документів в заявках містять фрагменти рукописного тексту: частина документів написана однаковим почерком, хоча і підписана різними директорами, йдеться у матеріалі.

Відзначимо, що зараз ЗМІ пов'язують Іст Юроуп Петролеум з бізнесменом Павлом Фуксом, який в останні роки почав скуповувати енергетичні активи у оточення Януковича. Сам Павло Фукс спростовує свій зв'язок з компанією.

Фірма Сенс-Д в якості засновників називає Максима Ігнатьєва і Андрія Гавриша. Обидва мають відношення до іншої фірми - Газ-МДС: Ігнатьєв - як директор, а Гавриш є співзасновником. Газ-МДС займається поставками газу і нафтопродуктів.

Ще однією співзасновницею Газ-МД є Тетяна Гузенко – колишня дружина заступника голови правління Нафтогазу України Олександра Кацуби. Його батько – Володимир Кацуба – член депутатської групи Партія Відродження.

Також встановлено, що у більшості отримувачів чи претендентів на спецдозволи є лише по одному засновнику, який також вказаний директором. Вони в більшості зареєстровані у спальних районах Києва або ж у Київській області. А згадки про їхній нафтогазовий досвід у публічних джерелах відсутні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X