Компанія з єдиним працівником виграла тендер Укрзалізниці

19 жовтня 2018, 18:49

Українська залізнична швидкісна компанія, що входить в структуру Укрзалізниці, провела тендер на проведення модернізації окремих частин інтер’єрного оздоблення поїздів Hyundai Rotem, який виграла компанія Світ Постачання з одним штатним працівником.

Про це свідчить тендерна документація, пише Залізниця без корупції.

Згідно з документами, цією модернізацією є встановлення облицювання 180 унітазів в швидкісних поїздах Hyundai Rotem. Очікувана вартість - майже 4 млн грн.

Відео дня

Тендер по модернізації туалетів розіграли дві компанії з різницею в цінах в 5 тис. грн. - Світ Постачання та Сінерджи.

Співвласником і директором компанії, що виграла тендер, є Степан Халепа з окупованого Донецька, а зареєстрована компанія в квартирі №52 по вулиці В’ячеслава Чорновола 33/30 в Києві.

Компанія вже три роки "співпрацює" з Укрзалізницею. Раніше Світ Постачання зокрема поставляла компанії сіль, гіпсокартон, склопакети, дозатори для мила і десятки інших найменувань.

Згідно податкової звітності, наданої учасником в наступних тендерах, офіційно на підприємстві, крім директора, працює лише один робітник, а загальна їх зарплата складає близько 10 тисяч грн. на місяць на двох.

“До того ж Світ Постачання не мала права юридично укладати договір з Укрзалізницею на розробку обладнання для електропоїздів адже згідно зареєстрованих КВЕДів фірма може здійснювати тільки торговельні операції, а не виробництво”, - йдеться у повідомленні.

Тепер на рахунку Світ Постачання вже 25 млн грн, виграних на державних тендерах, зазначили в Залізниці без корупції.

Цікаво, що у другої компанії - схожа історія. Сінерджи в своїй документації вказала, що не має ні автотранспорту, ні складських приміщень для виконання контракту, а у випадку перемоги укладе договір з одним з міжнародних перевізників для постачання товару від виробника.

У довідці Сінерджи вказується, що фірма має необхідний штат кваліфікованих працівників для монтажу облицювання, а потім зазначено, що фірма не подає звітність 1-ДФ так як не використовує працю осіб "на умовах, передбачених законодавством".

Як пише видання, Сінерджи зареєстровано в житловій квартирі в Києві, по вулиці Лебедєва-Кумача 7-В. Власниками компанії є мешканець Донецька Олександр Богданюк, Макіївки – Марія Єрмоленко та киянин Юрій Подолянчук, в квартирі якого і приписане Сінерджи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X