Власник Київстару змінив керівника

27 березня 2018, 11:14

Гендиректор нідерландського телеком-холдингу Veon Жан-Ів Шарлье залишає групу, його обов'язки тимчасово виконуватиме голова наглядової ради компанії Урсула Бернс.

Про це йдеться в офіційному повідомленні холдингу, передає Интерфакс.

Холдинг має намір шукати нового CEO, після його призначення Бернс продовжить керувати наглядовою радою групи.

Відео дня

Як зазначає Veon, протягом перехідного періоду глава найбільших ринків холдингу Шелль Мортен Йонсен стане операційним директором групи і допомагатиме Бернс з керівництвом компанії.

У повідомленні Veon не пояснюються причини відставки глави компанії, який керував нею протягом трьох років.

"Це було для мене привілеєм - очолювати Veon в критичний період часу в історії компанії. За останні три роки ми змогли трансформувати групу, я дуже пишаюся тим, чого ми досягли", - прокоментував свій відхід Шарлье, чиї слова наведені в повідомленні групи.

Жан-Ів Шарлье очолив холдинг в 2015 році після відставки Джо Лундера. До приходу у холдинг топ-менеджер очолював одного з найбільших французьких операторів SFR.

Нагадаємо, що наприкінці березня 2017 року акціонери схвалили перейменування холдингу Vimpelcom Ltd в VEON.


Міжнародна група Veon (раніше - VimpelCom Ltd.) є акціонером найбільшого українського оператора мобільного зв'язку Київстар. Акції групи котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі NASDAQ.

Найбільшим акціонером Veon є LetterOne, що входить в Альфа-груп Михайла Фрідмана і партнерів - їй належить 47,9% акцій. Ще 19,7% володіє норвезький холдинг Telenor. Наразі free float компанії на Nasdaq становить 29,2%, після завершення угоди c Telenor free float холдингу досягне 43,8%. Ще 8,3% групи перебуває під управлінням голландського трасту - штіхтінга.

Показати ще новини
Радіо NV
X