Компанія Ставицького вирішила привласнити собі бренд БРСМ-Нафта - ЗМІ

26 лютого 2018, 12:46

Белізька офшорна компанія Melian Management намагається визнати за собою права на товарний знак БРСМ-Нафта, під яким в Україні працює однойменна мережа АЗС.

Melian подала заявку на реєстрацію торгової марки в Укрпатент (Український інститут інтелектуальної власності).

Про це свідчить копія заяви, пише enkorr.

Melian Management - власник 63 автозаправних станцій БРСМ-Нафта, які відійшли стороні екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького після поділу мережі в 2016 році.

Відео дня

Melian просить Укрпатент зареєструвати товарний знак БРСМ-Нафта як новий. Однак візуально він ідентичний зображенню, правами на який володіє засновник БРСМ Андрій Біба ще з 1995 року. Різниця полягає лише у відтінку жовтого кольору (див. Фото нижче).

Як випливає з документів, інтереси Melian представляє Наталія Павлович - керівник і власник ТОВ Правове і патентне агентство Павлович і партнери. Ця ж компанія офіційно представляла інтереси компанії Melian Management LTD, яка намагалася відсудити права на торговий знак БРСМ-Нафта в травні минулого року.

Конфлікт між акціонерами БРСМ-Нафта Бібою і Ставицьким вийшов у публічну площину, але у вересні 2017 року було завершено мировою угодою. Згідно з ним, Melian визнала в суді, що торгова марка однозначно і безперечно належить Бібі. Також було заявлено про відсутність будь-яких претензій на торговий знак.

Однак в грудні конфлікт відновився: 21 грудня приналежні Бібі автозаправні станції, нафтобази та інше майно відійшли компанії Ставицького. Андрій Біба стверджує, що перереєстрація відбулась шахрайським шляхом з використанням підробленої довіреності його нотаріуса.

Мережа БРСМ була заснована в 1995 році Андрієм Бібою і Олегом Поліщуком. У 2007 році Поліщук продав свої 50% акцій мережі Едуарду Ставицькому. За наступні шість років мережа БРСМ зросла у 5 разів (з 26 до 126 комплексів). За підсумками 2017 року БРСМ Нафта посідала п'яте місце в Україні за кількістю АЗС.

Нагадаємо, що в кінці минулого року суд зобов'язав компанію Стейт Оіл (керуюча компанія оперативною діяльністю мережі АЗК БРСМ-Нафта) доплатити 1,8 млрд грн податку на прибуток та акцизного податку.

Показати ще новини
Радіо NV
X