Компанія Ротшильдів допоможе Нафтогазу залучити інвестора для управління ГТС

9 листопада 2017, 13:34
Італійська компанія Rothschild SpA надасть НАК Нафтогазу України інвестиційно-банківську допомогу в процесі відділенні діяльності з транспортування газу ( "анбандлінг" або unbundling), і подальшого залучення європейської компанії-партнера до управління газотранспортною системою (ГТС) України

Про це свідчить договір від 8 листопада, оприлюднений в системі державних закупівель ProZorro, передають Українські новини.

Згідно з угодою, ціна надання відповідних послуг складе 98 млн грн, документ розрахований до грудня 2020 року.

Відео дня

В основні завдання, які повинні бути реалізовані, входить надання оцінки ризиків анбандлінга і рекомендації щодо зменшення їх негативного впливу, створення умов для успішного відбору кваліфікованого партнера по управлінню ГТС, допомога в структуруванні взаємин з основними зацікавленими сторонами (акціонерами оператора ГТС і замовника, кредиторами, органами державної влади).

Підрядник повинен надати допомогу в підготовці необхідних для процесу відбору кваліфікованого партнера документів, включаючи підготовку проекту умов і порядок проведення конкурсу та критеріїв вибору, а також підготовку переліку потенційних партнерів.

Також перелік його завдань включає визначення основних комерційних умов угоди з кваліфікованим партнером, структурування угоди, інформаційне та інше необхідне супроводження залучення партнера.

Нагадаємо, що в квітні цього року Нафтогаз підписав з європейськими компаніями (італійської Snam і словацьким Eustream) меморандум про проведення спільної оцінки можливостей співпраці у використанні і розвитку ГТС України.

Нафтогаз розраховує, що Україна повинна вийти з конкретною пропозицією щодо залучення європейського партнера до управління своєю газотранспортною системою (ГТС) уже на початку 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X