Компанія Коломойського зібралася забрати у Приватбанку Буковель

9 січня 2018, 16:18

Київський апеляційний госпсуд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою НБУ і Приватбанку на рішення Господарського суду Києва від 8 грудня 2017 року, яким було задоволено позов компанії Скорзонера і розірваний іпотечний договір №63, укладений 3 жовтня 2014 року з НБУ як забезпечення боргових зобов'язань Приватбанку.

Про це йдеться у рішенні суду від 27 грудня.

Finbalance з посиланням на дані держреєстру повідомляє, що предметом іпотеки за договором, який уклали Скорзонера і НБУ, є паркінг (площа - 29,8 тис. кв. м) у місті Яремче, с. Поляниця Івано-Франківської області.

Відео дня

Крім того, у держреєстрі зазначають, що Скорзонера передала в іпотеку НБУ ряд інших активів у цьому населеному пункті (переважно - земельні ділянки, а також інші види нерухомого майна).

За даними держреєстру юросіб, засновники компанії Скорзонера - компаніям Мавекс, Галичина-Цукор, Дерлінг, а кінцеві бенефіціари - Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Нагадаємо, раніше заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що Приватбанк має продати непрофільні активи: гірськолижний курорт Буковель, будівлю телеканалу 1 + 1 в Києві і літаки авіакомпанії МАУ.

Відзначимо, що гірськолижний комплекс Буковель був прийнятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

Також у липні колишній керівник Приватбанку Олександр Шлапак заявив, що банку належить 1/3 курорту Буковель.

Крім того, 17 жовтня стало відомо, що активи Приватбанку виставили на продаж.

Відомо, що Приватбанк продає 17 об'єктів нерухомості (квартир) на суму 50 млн грн через державне підприємство СETAM (OpenMarket).

Пізніше повідомлялося, що рішення про продаж непрофільних активів Приватбанку прийме Наглядова рада після оцінки майна.

Показати ще новини
Радіо НВ
X