Пов'язана з Коломойським компанія вперше виставила бензин на Українську енергетичну біржу

24 травня 2018, 12:44

Компанія Укртатнафта, яку контролює група Приват Ігоря Коломойського, реалізувала через торги на Українській енергетичній біржі (УЕБ) 10 тис. тонн бензину.

Про це йдеться на сайті біржі, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, 5 тис. тонн бензину марки А-95 продано за середньою ціною 34 тис. 704,34 грн/тонна, а 5 тис. тонн бензину марки А-92 - за середньою ціною 33 тис. 705,93 грн/тонна.

Відео дня

Паливо буде відвантажено в період з 25 травня по 3 червня автомобільним і залізничним транспортом на умовах FCA Кременчук.

Зазначимо, що в березні компанія дебютувала на торгах УЕБ зі своїм бітумом дорожнім. До того Укртатнафта нафтопродукти не продавала через біржу.

Крім того, ще в січні цього року компанія вперше реалізувала реактивне паливо на Українській міжбанківській валютній біржі.


Укртатнафта (Кременчуцький НПЗ) - найбільший в Україні нафтопереробний завод проектною потужністю 18,6 млн тонн. Державі належить 43% акцій компанії (через НАК Нафтогаз України), ще по 28% контролюють група Приват Ігоря Коломойського і бізнесмен Олександр Ярославський.

При цьому операційний контроль над Укртатнафтою останні десять років, з 2007 року, перебуває повністю в руках "приватівців".

Показати ще новини
Радіо НВ
X