Компанія Коломойського добилася відстрочки в суді щодо перевірки Приватбанку

7 червня 2018, 18:54

Київський апеляційний адміністративний суд Києва призупинив розгляд апеляційної скарги Національного банку України на рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання протиправним та скасування розпорядження НБУ про проведення перевірки Приватбанку в жовтні 2016 року.

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні 7 червня, передає Інтерфакс-Україна.

Таке рішення суд пояснив тим, що отримав клопотання адвоката Triantal Investments Ltd., який заявив про завершення його повноважень на представлення компанії в суді.

Відео дня

Згідно з чинним законодавством, в такому випадку компанія отримує до півроку на підготовку до судового засідання, пояснив представник НБУ в суді Іван Пріцак.


Як повідомлялося, кіпрська компанія Triantal Investments Ltd, яка раніше була одним з найбільших акціонерів Приватбанку, оскаржила в суді неправомірність дій Нацбанку і Міністерства фінансів України.

Зокрема, компанія в березні 2017 року звернулася до суду з вимогою визнати неправоменимі і скасувати датоване жовтнем 2016 року розпорядження НБУ, яким Нацбанк ініціював проведення позапланової інспекційної перевірки і яке згодом зробило можливим націоналізацію банку. Нацбанк подав апеляцію 2 квітня цього року.

Раніше власниками Triantal Investments Ltd через Fransiano Investments Ltd були Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Олексій Мартинов. Частка Боголюбова і Коломойського становили по 49,9% в статутному капіталі Fransiano Investments Ltd, Мартинова - 0,2%.

Показати ще новини
Радіо NV
X