Компанія Ярославського задумалася про купівлю ТРЦ Республіка

27 лютого 2018, 12:29

У компанії DCH Infrastructure & Real Estate, яка входить до групи компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського, заявили про можливість придбання найбільшого недобудованого торгово-розважального центру (ТРЦ) Республіка в Києві.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"У рамках розвитку напрямку DCH Real Estate ми розглядаємо різні проекти і активи, ТЦ Республіка в тому числі", - заявили в компанії.

Відео дня

При цьому джерела з ринку повідомили агентству, що DCH Real Estate є найбільш ймовірним покупцем ТРЦ, оскільки має досвід управління торгівельною нерухомістю.

"Придбання цього активу зможе суттєво зміцнити позиції компанії на ринку торгової нерухомості України", - зазначило одне з джерел.


ТРЦ Республіка розташований у Києві. Будівництво об'єкта, інвестиції в який оцінювалися в $350 млн, почалося у 2012 році, а здача об'єкта в експлуатацію планувалася в 2014-му. Проект будівництва ТРЦ Республіка був припинений у 2015 році за рішенням власника. Інвесторами проекту виступали Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Загальна площа недобудованого ТРЦ мала становити 298 тис. кв. м, що дозволило б йому стати на той момент третім за величиною в Європі.


Нагадаємо, що в липні 2017 року аукціон із продажу ТРЦ Республіка провалився. Тоді він був скасований через помилково зазначений номер договору кредитування.

У кінці вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повторно виставив на продаж права вимоги за кредитами ліквідованого банку Надра.

Після невдалих спроб вартість торгового-розважального центру знизили майже вдвічі.

У листопаді Фонд знову провалив спробу продажу ТРЦ.


Група DCH за 20 років роботи в Україні розвивала різні інвестиційні проекти, в числі яких УкрСиббанк, проданий міжнародній групі BNP Paribas, Черкаський Азот, Київстар, підготовка інфраструктури Харкова до Євро-2012.

Структура активів DCH представлена, зокрема, Міжнародним аеропортом Харків, готелем Khаrkiv Palace 5 *, мережею ТРЦ Караван.

Останнім великим придбанням Ярославського був Харківський тракторний завод, який після 10-місячного простою почав роботу на початку 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X