Компанія Dragon Capital придбала два логістичних комплекси під Києвом

8 жовтня 2016, 11:17
Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила операції з придбання часток у двох великих логістичних комплексах під Києвом. Про це йдеться в повідомленні компанії

Компанія придбала East Gate Logistic, логістичний комплекс класу А в Борисполі, у Akron Investment Central Eastern Europe II B. V. і 60% у West Gate Logistic, логістичному комплексі класу А в с. Стоянка Київської області, у GLD Holding GmbH. Сума угод не розголошується.
East Gate Logistic був побудований в 2007 році, загальна площа логістичного комплексу становить 49 600 кв. м, орендна площа – 49 100 кв. м. Логістичний комплекс West Gate Logistic був побудований у 2008 році, його загальна площа становить 97 200 кв. м, орендна – 96 300 кв. м.
Загальна площа двох комплексів представляє собою більше 10% загальної площі всіх складських приміщень класу А в Україні.

Відео дня

«Сьогодні на ринку складської нерухомості Київської області спостерігається досить високий рівень вакантності, тим не менш насиченість ринку якісними складськими приміщеннями класу А залишається на досить низькому рівні. Не дивно, що вакантність у East Gate і West Gate – нижче 8%, тоді як в середньому на ринку – 15%. Більше того, практично не ведеться будівництво нових складських комплексів», – каже Володимир Тимочко, керуючий директор, керівник напрямку прямих інвестицій Dragon Capital. – Ми дуже серйозно підійшли до інвестування в сегмент складської нерухомості, вибравши одні з найбільш якісних активів на ринку. Обидва комплекси мають гарних орендарів, високу якість будівництва та зручне розташування, що забезпечує стабільний орендний дохід. Ми розраховуємо, що найближчим часом нам вдасться підвищити заповнюваність в цих комплексах і зробити їх роботу ще більш ефективною».

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році у Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.
Dragon Capital має успішний 15-річний досвід прямих інвестицій в Україні. У листопаді 2015 р. компанія запустила новий фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund (DCNUF), якірним інвестором якого став Ukrainian Redevelopment Fund LP, приватний інвестиційний фонд, керований Soros Fund Management (SFM) в інтересах сім'ї Сороса.

Показати ще новини
Радіо NV
X