Компанія АЛД Автомотів / ТОВ «Перша лізингова компанія» більше не є членом Асоціації лізингодавців України

1 червня 2017, 09:30
Новини компаній

Асоціація лізингодавців України, яка об'єднує провідні лізингові компанії вітчизняного ринку, інформує про зміни у своєму складі

Так, Радою директорів Асоціації затверджено вихід з лав професійного об'єднання компанії АЛД Автомотів / ТОВ «Перша лізингова компанія».

Передумовою до такого рішення стала істотна розбіжність поглядів на морально-етичні принципи ведення бізнесу зазначеної компанії та організованого ринку. Всі пошуки компромісу, що застосовуються Радою на початковому етапі, викликали лише несподіваний вихід АЛД Автомотів з числа членів стратегічного органу об'єднання, що зробило неможливим діалог на цьому рівні. Подальші зусилля Асоціації також, на жаль, не дали позитивного результату.

Відео дня

Таким чином керівництво компанії АЛД Автомотів продовжує залишатися на своїх позиціях, які неприйнятні для об'єднання лізингодавців України, а отже - залишається поза організованим співтовариством.

Тому Об'єднання лізингодавців просить надалі не асоціювати діяльність компанії АЛД Автомотів з учасниками лізингової індустрії України, представленими в Асоціації.

«На жаль, члени ради директорів асоціації усвідомили, що методи ведення бізнесу у нас з П'єром, як з топ-менеджером, дуже відрізняються з точки зору кодексу етики, при цьому як з особистістю у нас з ним проблем немає. Ми працюємо зовсім по-іншому, не обливаємо один одного брудом, не звинувачуємо клієнтів (які обрали нас) в корупції і взагалі поводимось по-європейськи. Живемо дружно. Нам дуже неприємна ця ситуація, яка, сподіваюся, в майбутньому вирішиться. При цьому, ми бачимо, що ринок лізингу продовжує активно рости і це обнадіює.» - коментує ситуацію Андрій Павлушин, генеральний директор ОТП Лізинг.

«Рада Асоціації вважала неприйнятним те, що керівник «Першої лізингової компанії», поведінка якого на ринку викликала багато запитань у членів Асоціації, під різними приводами відмовився обговорювати свою позицію у відкритому форматі на засіданні колегіального органу.

Дотримання етичних норм, підтримання духу здорової конкуренції – це вкрай важливо для нормального функціонування і розвитку лізингового ринку. В цій справі не може бути компромісів», - Кощеєв Олександр, генеральний директор УЛФ Фінанс.

Довідка: Асоціація «Українське об'єднання лізингодавців» створена в 2005 році і є єдиним представником лізингової галузі в усіх органах державної влади та недержавного сектору. Є дійсним членом Європейської Федерації Leaseurope, що об'єднує у своїх лавах професійні лізингові спільноти 33 країн. До складу Асоціації входять всі провідні лізингові компанії України, що генерують понад 80% лізингового портфеля держави.

Показати ще новини
Радіо NV
X