Компанія Ахметова вирішила відкрити мережу електрозаправок

2 березня 2018, 17:14

Енергетичний холдинг ДТЕК українського бізнесмена Ріната Ахметова анонсував пілотний проект з розвитку мережі зарядних станцій для електромобілів.

Про це сказав заступник директора зі стратегії ДТЕК Олександр Онищенко, передає liga.net.

"Ми пробуємо себе в ролі провайдера послуги електрозаправки", - розповів він.

За словами Онищенка, на першому етапі у цьому році планується установка 10 швидких зарядних станцій (fast charger) у Києві. Якщо динаміка зростання продажів електромобілів буде зберігатися, будемо намагатися такими ж темпами розвивати мережу.

Відео дня

Він також додав, що другий етап пілотного проекту з розвитку мережі має з'єднати міста-мільйонники: Київ, Львів, Одеса, Дніпро.

Крім того, він зазначив, що компанія задумалася про створення продукту повільної зарядної станції. "Хочемо мати якийсь типовий продукт для масового споживання. Ми шукаємо партнера, який міг би нам зробити такий продукт. Можливо, через пару років будемо інтегрувати послугу заряду електромобілів у наш пакет послуг. Сподіваюся, на той час у нас буде лібералізовано ринок і поставка електроенергії буде конкурентною", - зазначив він.

Онищенко вважає, що зарядні станції будуть одним з елементів для утримання клієнта.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X