Компанія Ахметова відзвітувала про прибуток в 5 млрд грн за півроку

30 серпня 2018, 18:47

Компанія ДТЕК Енерго закінчила перше півріччя 2018 року з чистим прибутком 5,4 млрд грн, в т.ч. у другому кварталі він склав більше 1 млрд грн.

Про це свідчить звітність компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Як уточнили в компанії, звітність за перше півріччя 2018 року підготовлена ​​без урахування фактора збитків від втрати підприємств на непідконтрольною території.

Відео дня

Дохід ДТЕК Енерго в першому півріччі становив 83,2 млрд грн, в т.ч. у другому кварталі - 36,8 млрд грн. Валовий прибуток за підсумками січня-червня-2018 склала 9,484 млрд грн, в т.ч. у другому кварталі - 4,3 млрд грн.

ДТЕК Енерго в 2017 році отримало збиток 2,9 млрд грн, а виручка за минулий рік склала 141,7 млрд грн. Ключовий вплив на підсумковий фінансовий результат 2017 року мали втрати активів в зоні АТО. Загальний збиток від списання і знецінення активів, а також перегляду зобов'язань склав 4,4 млрд грн.


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X