Компанія Ахметова має намір оскаржити рішення кіпрського суду про заморожування активів

6 січня 2018, 01:33

У групі СКМ, яка належить українському бізнесменові Рінату Ахметову, заявили про те, що оскаржать рішення кіпрського суду про заморожування активів на суму 820 мільйонів доларів.

Відповідну заяву розміщено на сайті СКМ.

"Компанія групи СКМ опосередковано придбала акції Укртелекому у Raga Establishment Limited (тоді називалася EPIC Telecom Invest Limited) в 2013 році, через 2 роки після приватизації Укртелекому", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У компанії підтвердили, що "дійсно отримали інформацію про попереднє визначення суду на Кіпрі щодо деяких компаній групи СКМ за позовом компанії Raga Establishment Limited".

"Ми категорично не згодні з цим визначенням, і воно буде нами оскаржено. Компанії групи СКМ будуть також активно захищатися в судах проти безпідставного позову компанії Raga Establishment Limited, в рамках якого було винесено ухвалу", - заявили в СКМ.

У повідомленні також зазначається, що "група СКМ ні прямо, ні опосередковано не брала участі в приватизації Укртелекому в 2011 році".

"Як ми неодноразово заявляли, що претензії Фонду держмайна та інших державних органів України щодо законності приватизації Укртелекому та виконання інвестиційних зобов'язань відносяться саме до діяльності Raga Establishment Limited і її реальних кінцевих бенефіціарів, а також осіб, які фінансували приватизацію в 2011 р", - відзначили в компанії.

Нагадаємо, 5 січня видання Financial Times повідомило, що окружний суд Нікосії 27 грудня ухвалив заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму $820 млн у справі Укртелекому. Як зазначається, активи були заморожені за позовом компанії Raga Establishment.

Показати ще новини
Радіо НВ
X