Компанія Ахметова і Новінського докупила акції двох заводів на окупованому Донбасі

24 квітня 2018, 15:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Холдингова компанія групи Метінвест, що належить Ринату Ахметову і Вадиму Новінському, збільшила свою частку в Харцизькому трубному заводі (ХТЗ), а також в Єнакіївському металургійному заводі (ЄМЗ).

Про це йдеться в повідомленні заводів в системі розкриття інформації НКЦПФР з посиланням на отримані 23 квітня дані, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому інформація про зміну розміру частки акціонера в загальній кількості голосуючих акцій товариства відсутня.

Відео дня

В ХТЗ частка збільшена з 93,483% до 98,538744% статутного капіталу, в ЄМЗ - з 56,111668% до 60,710354%.


ХТЗ до окупації Росією частини Донецької і Луганської областей був провідним українським виробником нафтогазових труб великого діаметру (ТВД). Виробляє прямошовні зварні труби великого діаметра (від 478 мм до 1420 мм) для магістральних газо- і нафтопроводів. Його потужності дозволяють виробляти 1,6 млн тонн труб на рік. Статутний капітал ХТЗ - 129,9 млн грн, номінал акції - 0,05 грн.

ЄМЗ і Макіївський метзавод (ММЗ) - ланки єдиного виробничого ланцюжка дивізіону сталі і прокату групи Метінвест: ЄМЗ - основний постачальник заготовки для прокатних станів ММЗ. Статутний капітал Єнакіївського метзаводу становить 160,9 млн грн.

ХТЗ і ЄМЗ знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні території (НКТ), входять до групи Метінвест, основними акціонерами якої є Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова (71,24%) і група компаній Смарт-холдинг Вадима Новинського (23,76%).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X