Раді рекомендували розглянути «антиахметівський» законопроєкт

24 червня 2021, 16:51

Комітет Верховної Ради з питань фінансів рекомендував депутатам розглянути законопроект № 5600.

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав законопроєкт №5600, який вносить ряд змін до Податкового кодексу, і рекомендував Верховній Раді його розглянути.

Відео дня

Про це в своєму Telegram написав глава комітету Данило Гетманцев.

Законопроект пропонує проіндексувати ставки акцизного податку на алкоголь, екологічного податку та орендної плати за користування радіочастотним ресурсом з урахуванням інфляції в 2020 році і збільшити на 5%, а також на 14,5% підняти ставку ренти за користування надрами.

Також документ передбачає обкладання податком на доходи фізосіб (18%) доходів, отриманих від продажу протягом року третього і наступних об'єктів нерухомості.

Нагадаємо, що урядовий законопроєкт було внесено до Верховної Ради 3 червня. Пізніше законопроєкт розкритикували в телеком-регуляторі - через план підвищити рентну плату за радіочастотний ресурс на 5%.

Також проти прийняття законопроєкту висловилися в Європейській Бізнес Асоціації. Там відзначили, що пропозиції щодо змін до Податкового кодексу були представлені без урахування думки бізнес-спільноти і не будуть сприяти розвитку економіки.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X