Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Команда Балчуна допоможе Укрзалізниці заощадити 7 млрд гривень - Гройсман

3 червня 2016, 13:37
318
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гройсман вірить, що Балчун витіснить "совок" з залізниці

План нового керівника Укрзалізниці Войцеха Балчуна дозволить за рік заощадити 7 млрд гривень, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман

"Укрзалізниця десятиріччями була годівницею для тих, хто сидів на Укрзалізниці. Звідти витікали мільярди, не сотні тисяч, а мільярди, десятиріччями. Тільки амбітний план нового керівника говорить про те, що ми заощадимо за перший рік роботи менеджменту не менше, увага, 7 млрд грн. Це моя відповідь пенсіонерам, лікарям і вчителям. Не дозволено нікому красти з державних підприємств", - заявив Гройсман в Раді, коментуючи запитання народного депутата щодо заробітної платні нового керівника компанії.

Прем'єр підкреслив, що призначення Войцеха Балчуна, який отримуватиме гідну заробітну платню, дозволить побороти корупцію на підприємстві, що підвищить якість послуг перевезення та сприятиме його модернізації.

"І хочу закликати до того, щоб ви спостерігали за розвитком української залізниці. І ви побачите, що заплативши декілька сотень тисяч гривень, ми зекономимо мільярди, які йшли по кишеням ділків", - зазначив Гройсман.

"Укрзалізниця має дати якісні перевезення, комфортні і зручні для українських громадян, і заробляти кошти для модернізації рухомого складу, колій підвищення безпеки. Радянська залізниця має залишитися у минулому. Наша залізниця має стати сучасним, європейським підприємством. Це можливо", - підкреслив голова уряду.

Нагадаємо, 1 червня уряд погодив контракт з главою ПАТ Укрзалізниця Войцехом Балчуном.

Головне

article_img
Власник 112 Україна продав канал нардепу Козаку

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися