Коломойський заявив, що його нерухомість в Клівленді «доброго слова не варта»

6 серпня 2019, 15:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Купівля нерухомості в американському Клівленді була помилкою, оскільки вона «доброго слова не варта», сказав екс-співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський в інтерв'ю РБК.

Йдеться про нерухомість, яка фігурує в позові ПриватБанку до екс-співвласників банку Коломойського і Геннадія Боголюбова, поданому до суду американського штату Делавер.

Відео дня

За словами олігарха, «він не бере участі в цьому бізнесі з точки зору поточного менеджменту», а є портфельним інвестором.

«Нерухомість має відношення до компаній, а якісь компанії мають відношення до мене. Але не на 100%, я там один з акціонерів, не з мажоритарним пакетом, близько 30%. Якби ви бачили ту нерухомість, вона доброго слова не варта», - сказав Коломойський.

Він додав, що в Клівленді взагалі нічого б не купував. За словами екс-співвласника ПриватБанку, це зробили його партнери.

«Вони вирішили інвестувати туди, але я вважаю, що це помилка. І через свою компанію позичив їм кошти. Вони на ці гроші купували. У Клівленді, ще десь...» - зазначив він.

Коломойський ще раз спростував заяву ПриватБанку, що ця нерухомість купувалася за гроші, виведені з фінустанови: «Ми не брали у них гроші, а нерухомість купували на свої гроші».

Нагадаємо, ПриватБанк 21 травня подав позовну заяву в Канцелярський суд штату Делавер до екс-співвласників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. ПриватБанк звинувачує їх у відмиванні $622,8 млн, які були видані банком у вигляді кредитів пов'язаним з попередніми власниками компаніям, але потім були використані іншими компаніями на покупку для них активів в США. Йдеться про феросплавні і металургійні заводи, комерційну нерухомість і готелі. Найбільше майна у Коломойського і Боголюбова ПриватБанк виявив в штаті Огайо, зокрема в місті Клівленд, а також в штатах Іллінойс і Техас.

За даними місцевих ЗМІ, більша частина комерційної нерухомості в Клівленді, яку купили Коломойський і Боголюбов, прийшла в занепад. Деякі будівлі були продані.

В інтерв'ю НВ Коломойський розповідав, що купував нерухомість в США за свої гроші, зокрема отримані від продажу активів російській металургійній і гірничодобувній групі Євраз в 2008 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X