Нам до дупи ваш газ. Коломойський — про постачання енергоносія з Росії і вояжах Бойко-Медведчука до Москви

6 серпня 2019, 16:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коломойський назвав російський газ «фетишем», який придумали Фірташ, Льовочкін, Бойко і Медведчук, щоб «грабувати Україну»

Російський газ ніколи не був потрібен Україні, його поставки використовувалися для того, щоб «грабувати Україну і іноді Росію». Про це Ігор Коломойський заявив в інтерв'ю російському агентству РБК, відповідаючи на питання про те, чи варто Україні купувати російський газ напряму без посередників.

Відео дня

«Що стосується російського газу — нам до дупи ваш газ. Це моя особиста думка», — сказав олігарх.

Коломойський вважає, що в порівнянні з тією шкодою, яку РФ вже завдала Україні військовою агресією, можливі втрати від припинення транзиту російського газу не так і багато коштують.

«Ви (РФ, — ред.) завдали нам вже стільки шкоди і збитків, що ще на 3 млрд шкоди — треба стиснути зуби і пережити. Я вважаю, що трубу (ГТС України, — ред.) взагалі можна було б закрити і забути. Ви позбавили нас половини ВВП військовими діями, ви закрили для нас інвестиції від цивілізованих країн, тому що інвестори не хочуть вкладати туди, де може бути війна», — сказав Коломойський.

Політиків Юрія Бойка і Віктора Медведчука, які відвідували Москву і від свого імені проводили переговори з керівництвом Газпрому і Російської Федерації, Коломойський назвав «колаборантами і зрадниками». «Ще просто їх зрада не вималювалася до статті Кримінального кодексу», — додав він.

Також олігарх назвав російський газ «фетишем», який «придумали такі, як Фірташ, Льовочкін, Бойко і Медведчук, щоб грабувати Україну і іноді Росію».

«Чим газ відрізняється від будь-якого іншого енергетичного продукту? Нічим. Не можеш у Росії брати, бери у Європи», — резюмував Коломойський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X