Коломойський вважає, що список санкцій РФ редагував Порошенко

2 листопада 2018, 16:25

Бізнесмен Ігор Коломойський припускає, що введення Російською Федерацією санкцій проти ряду українських громадян і юридичних осіб узгоджувалося з українською стороною.

Про це він сказав у коментарі інформагентству УНІАН.

"Мені здається, цей список редагувався на Банковій (в Адміністрації президента, - ред.). Можу сказати, хто входив до редакційної колегії, яка працювала з цим списком: Порошенко, Рожкова, Пасенюк, Кононенко, листоношею працював Медведчук. Порошенко особисто викреслив мене, давнього ворога Путіна, зі списку, щоб показати нашим американським партнерам, що я нібито став агентом Кремля", - заявив він.

Відео дня

Коломойський також звернув увагу на те, що у список потрапив особисто Віктор Пінчук і багато його активи - медійна компанія StarLightMedia, не дуже великий банк Кредит-Дніпро та інші.

"На мій погляд, це викликано тим, що відносини Порошенка і Пінчука зіпсувалися, про що говорять регулярні наїзди на адресу останнього з боку Банкової та Інститутської", - додав він.

Нагадаємо, що 1 листопада, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про введення спеціальних економічних заходів проти України. Під російські санкції потрапили 322 українських громадян і 68 компаній.

Національний банк України не очікує великих втрат українських фізосіб і юросіб через їх потрапляння до списку санкцій Росії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X