Коломойський прокоментував розслідування Kroll щодо махінацій в Приватбанку

16 січня 2018, 15:59

Колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський не став предметно коментувати висновки детективів з розслідування махінацій в банку перед його приватизацією.

Зокрема, Коломойський назвав опублікований Національним банком України (НБУ) звіт "маячнею, який не має сенсу коментувати".

Про це він сказав ТСН.

На думку Коломойського, "основне питання - куди і коли вивели гроші", а не те, в чиїх інтересах вони перераховувалися.

Відео дня

"Особливо сподобалася сентенція, що колишній менеджмент працював в інтересах акціонера. А в чиїх інтересах він повинен був працювати - в інтересах Порошенка або Гонтаревої з Рожковою?", - заявив олігарх.

У свою чергу заступник голови НБУ Катерина Рожкова на прес-конференції повідомила, що регулятор вже передав результати розслідування основним зацікавленим особам і відомствам, як в Україні, так і за кордоном.

"НБУ проводить низку зустрічей з метою ознайомлення основних стейкхолдерів з підсумками форензик аудиту. На сьогодні підсумки вже представлені генеральному прокурору України, міжнародним партнерам і організаціям, послам, іншим партнерам державних структур, аналітичним та експертним колам", - сказала вона, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми впевнені, що підсумки розслідування допоможуть довести справу Приватбанку до кінця", - додала вона

Згідно зі звітом детективів компанії Kroll, в період за 10 років перед націоналізацією Приватбанку завдано збиток в $5,5 млрд за допомогою тіньових схем відмивання коштів в інтересах колишніх бенефіціарів банку.

Центральним елементом організованої махінації з кредитним портфелем і виведенням коштів банку була тіньова банківська структура всередині Приватбанку, до якої були залучені сотні співробітників банку. Вона створювала видимість звичайного клієнтського банку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X