Коломойський попросив суд усунути своїх колишніх радників від справи Приватбанку

27 листопада 2017, 11:15
Бізнесмен Ігор Коломойський просить Високий суд у Лондоні відсторонити американську консалтингову компанію AlixPartners від розслідування справи Приватбанку

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на Коломойського.

Повідомляється, що екс-власник Приватбанку подав позов проти нью-йоркської глобальної консалтингової фірми AlixPartners з приводу її роботи з НБУ щодо націоналізації банку.

Відео дня

"Я глибоко розчарований тим, що мої раніше довірені радники AlixPartners... вирішили діяти проти моїх інтересів, таким чином і що я був зобов'язаний вжити юридичні заходи для захисту своєї позиції", - сказав Коломойський через представника.

За словами бізнесмена, AlixPartners отримала інформацію, конфіденційну для нього, коли вони працювали у своїй колишній юридичній групі за непов'язаною справою, перш ніж продовжити роботу у Національному банку минулого року.

Також в окремій заяві консультант Gabara Strategies від імені адвокатів Коломойського сказав, що робота AlixPartners для Приватбанку і НБУ "явно негативно ставиться до інтересів пана Коломойського як колишнього акціонера Приватбанку".

Крім того, у заяві йдеться про спробу захистити конфіденційну інформацію, отриману AlixPartners через їх роль у претензії Pinchuk.

Відзначимо, що у AlixPartners і НБУ відмовляються від коментарів.

Нагадаємо, раніше екс-менеджери Приватбанку подали низку позовів проти держави. Члени правління, які керували банком до націоналізації та були його міноритарними акціонерами, судяться з Мінфіном, ФГВФО, Укрексімбанком та компанією Капітал Стандарт.

Також у травні Коломойський і Боголюбов подали до суду на НБУ, Приватбанк і Мінфін.

Пізніше олігарх Ігор Коломойський подав позов до Національного банку України та низки ЗМІ про захист честі, гідності та ділової репутації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X