Банк Тігіпка оголосив про закриття всіх відділень

14 серпня 2018, 14:05

VS Банк (Львів), поглинений у липні поточного року ТАСкомбанком (Київ), планує закрити 32 відділення у період з 22 серпня до 12 жовтня.

Про це повідомили у прес-службі львівського банку.

Відзначається, що відповідне рішення ухвалено у зв'язку з його реорганізацією приєднання до ТАСкомбанку. Замість відділень, які закривають, буде відкрито нові відділення ТАСкомбанку.

Відео дня

У зв'язку з цим, клієнтам VS Банк для подальшого обслуговування необхідно звернутися до свого відділення або відділення ТАСкомбанку, яке буде відкрито за адресою колишнього відділення VS Банку, або в будь-яке найближче відділення ТАСкомбанку, якщо за адресою колишнього відділення VS Банку не буде відкрито відділення ТАСкомбанку.

За даними Національного банку України (НБУ), VS Банк станом на 1 липня мав 34 відділення. Наприкінці липня фінустанова оголосила про закриття одного відділення у Львові та одного в Чернівцях.

Нагадаємо, що російський Сбербанк продав львівський VS банк Тігіпкові у грудні минулого року.

У травні цього року в ТАСкомбанку заявляли про намір приєднати львівський VS Банк.

У липні НБУ дозволив провести реорганізацію VS Банк шляхом приєднання до ТАСкомбанк за спрощеною процедурою.


Група ТАС заснована у 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, VS Банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

VS Банк засновано в 1991 році. Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк посідав 18-те місце (14,4 млрд грн), VS Банк - 37-ме місце (2,2 млрд грн) серед 84 банків, які діяли в країні.

Показати ще новини
Радіо NV
X