Колишня компанія Гонтаревої вирішила зайнятися покупкою проблемних активів банків

21 червня 2018, 17:05

Інвестиційна група ICU (Інвестиційний капітал Україна) створила інвестиційний фонд Адвентура, який сконцентрується на покупку поганих активів.

Про це FinClub повідомив глава підрозділу з управління локальними активами групи Григорій Овчаренко.

"ICU продовжує роботу в напрямку пошуку та придбання проблемних активів, так званих distressed assets. Враховуючи велику частку проблемних активів банківської сфери, компанія розглядає цей напрямок як хорошу можливість для інвестицій", - розповів Овчаренко.

Відео дня

Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Адвентура був зареєстрований як юридична особа 11 травня. Йому належить реєстрація регламенту та проспекту емісії.

Статутний капітал інвестфонду становить 5 млн грн. Він включений до банківської групи банку Авангард.

У червні 2017 керуючий директор ICU Макар Пасенюк заявив, що група має намір залучити $200 млн в власний фонд, який буде займатися distressed (проблемними) активами. Після цього група створила інвестиційний фонд відновлення зі статутним капіталом 5 млрд грн. Компанія планувала взяти участь в аукціоні з продажу заставних активів НБУ на американському майданчику FFN.


Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X