Колишня компанія Гонтаревої виплатила їй чергові 83 млн грн

26 грудня 2017, 18:17

Глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева задекларувала 83,5 млн грн доходу

Про це свідчать дані декларації Гонтаревої в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Цю суму Гонтарева отримала в результаті продажу цінних паперів і корпоративних прав в ICU Holdings Limited (Британські Віргінські острови).

Як повідомлялося, перед призначенням на посаду глави НБУ Гонтарева продала свій Інвестбізнес, а зокрема, свою частку акцій в ICU - акції були викуплені відповідно до погодженого графіка розрахунків на п'ять років.

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.

Після продажу Гонтаревою частки в ICU основними партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко з частками 41,7%, а також Олександр Вальчишен і Володимир Демчишин, яким належить 6,5% і 9,9% відповідно.

Як повідомлялося, в квітні 2017 року Гонтарева повідомила про відставку з поста глави НБУ. Станом на кінець грудня вона все ще перебуває у відпустці за свій рахунок і не має наміру повертатися до роботи в НБУ.

З 11 травня Нацбанком керує Яків Смолій як в.о. Раніше він обіймав посаду першого заступника голови правління центробанку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X