Колишня компанія екс-міністра енергетики змінила назву

1 листопада 2017, 13:40
Компанія Голден Деррік (Київ) перейменувалася у Іст Юроуп Петролеум (East Europe Petroleum LLC)

Про це свідчать дані єдиного держреєстру юридичних осіб, передає Інтерфакс-Україна.

Власниками товариства, як і раніше, вказані Hartlog Limited (Кіпр) з часткою 67% в статутному капіталі та державна компанія Надра України - з часткою 33%.

Відео дня

Нагадаємо, Голден Деррік є власником ряду спеціальних дозволів на користування надрами, за якими ведуться судові спори. Компанія заснована у вересні 2007 року зі статутним капіталом 33,8 млн грн, здійснює діяльність у сфері геології та геологорозвідування.

За часів колишнього президента Віктора Януковича, Голден Деррік була найбільшим ліцензіатом у газодобувної галузі. Їй належали близько 30 спецдозволів на розвідку і видобуток вуглеводнів у різних регіонах країни.

З березня-квітня 2010 року по грудень 2014 року компанія отримала близько 28 ліцензій та погоджень (від місцевої влади) на розробку нафтогазових ділянок.

Такі успіхи українські ЗМІ пов'язували з лобіюванням бізнесу компанії з колишнім міністром енергетики Едуардом Ставицьким і міністром аграрної політики і продовольства Миколою Присяжнюком, яких називали головними бенефіціарами Голден Деррік. 33% -ю часткою у компанії володіє державна Національна компанія Надра України.

Голден Деррік раніше контролювалася Ставицьким. Зараз, за даними українських ЗМІ, частка Ставицького перейшла великому російському підприємцю, засновнику девелоперської компанії MosCityGroup Павлу Фуксу.

Фукс відомий тим, що скуповує активи, які раніше належали оточенню Віктора Януковича. Зараз російський бізнесмен контролює ДВ нафтогазовидобувна компанія, що володіє ТЕЦ Есхар у Харківській області. Раніше ця станція належала оточенню лідера опозиційного блоку Юрію Бойку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X