Колишня гендиректор Masterсard стала топ-менеджером Visa

27 вересня 2018, 19:31

Колишня гендиректор Masterсard в Україні Віра Платонова повернулася в компанію Visa.

Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

Платонова вже працювала в компанії Visa в Україні з 2007 по 2010 роки і тепер буде керувати всією діяльністю компанії Visa на сімнадцяти ринках країн Центральної Азії, Східної та Південно-Східної Європи, повідомили у компанії.

Відео дня

Прямим керівником Платоновой в Visa буде Ендрю Торре - регіональний директор у Центральній та Східній Європі, Близькому Сході та Африці (регіон CEMEA). Також вона увійде у керівництво Visa СЕМЕА.


Visa Inc — міжнародна компанія в галузі платіжних технологій. У 2007 році регіональні представництва по всьому світові були об'єднані в одну компанію під назвою Visa Inc. На сьогодні Visa представлена ​​в більш ніж 200 країнах і регіонах світу.

Зараз Visa Checkout співпрацює з понад 1600 фінансовими організаціями і понад 350 тис. Великих і малих торгово-сервісних підприємств в 27 країнах світу.


Нагадаємо, раніше Mastercard оголосила, що новим генеральним директором представництва Masterсard Europe в Україні стала Інга Андрєєва. З 2013 року цю посаду обіймала Платонова.


Mastercard - міжнародна платіжна система. Вона володіє розрахунковою мережею, яка налічує близько 22 тис. банків і інших фінансових організацій по всьому світу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X