Колишній інженер Google виявився в боргах на $ 179 млн через судову тяганину з компанією

5 березня 2020, 17:42

Компанія звинувачує свого колишнього співробітника Ентоні Левандовскі в крадіжці технології безпілотних автомобілів.

Колишній глава підрозділу технологій безпілотних авто Uber Ентоні Левандовскі повинен буде виплатити $ 179 млн в результаті судової тяганини зі своїм попереднім роботодавцем - компанією Google , пише Reuters .

Відео дня

Левандовскі був ключовим інженером в проекті безпілотних авто Google - Waymo, однак разом з колегою Лоіром Роєм пішов з компанії і створив конкуруючий стартап Otto по розробці безпілотників, який у 2017 році купив Uber.

Google звинувачує Левандовскі в крадіжці інтелектуальної власності, і інженер звернувся до суду за захистом від банкрутства, до якого його може привести багаторічна судова тяганина з колишнім роботодавцем.

Згідно із заявкою інженера, він володіє активами в розмірі від $ 50 до $ 100 млн при боргах на суму від $ 179 млн без урахування відсотків і виплат адвокатам.

Компанія Uber може виплатити штраф за свого колишнього співробітника Левандовскі, йдеться в фінансових документах компанії.

Представники Uber і адвокат Левандовскі не відповіли на запит Reuters про коментарі.

Нагадаємо, що після смертельної аварії з безпілотником в Арізоні Uber все-таки отримав дозвіл на випробування безпілотних авто .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X